Guči

Datum ztráty 07.07.2015
Místo ztráty Poruba, Skautská 326/58
Telefon 737933417
Odměna ANO
Jméno Guči
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5 let
Barva Černo-hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je plachý a nemá rád děti. Ale zároveň je hodný, není agresivní. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se možná nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Nemá tetování, ale pozor, má čip !!! Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 5 Kg. Byl zvyklý chodit sám, volně po obci. Nevrátil se takto z pravidelné procházky. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Kastrovaný není. Má malinký ocásek. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí. V jídle je hodně vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jezdí. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilý docela je... Telefon 737933417

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Guči

Přihlášení: