Grony

Datum ztráty 03.09.2016
Místo ztráty Praha - Kbely, Slovačíkova 151/4
Telefon 702010748
Odměna ANO
Jméno Grony
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 13 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Grony je 13 let starý kříženec. Na své jméno slyší. Má kožený obojek se známkou z veteriny, čip ani tetování nemá. Není kastrovaný, váží cca 7 kg. Je malý, černý, bílá náprsenka, prošedivělý na čumáku, v kohoutku měří max. 30 cm, má krátké nožky, podlouhlé tělo. Je cvičený, ale bojí se cizích lidí, pokud jej neosloví jménem. Utekl ze zahrady, kde byl s jinou fenkou po dobu svatby. Bylo mu teskno po paničce (maminka ženicha), svatba byla v jiné městské části a jelo se tam autem, takže asi po stopě jít moc nemohl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Grony

Přihlášení: