Grifin choleric

Datum ztráty 01.04.2015
Místo ztráty Kobylisy, Zdiby
Telefon 775219005
Jméno Grifin choleric
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Louisianský leopardí pes
Věk 8 měsíců
Barva Flekatá-Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Grifin (na to reaguje). Je to štěně max. 8 měsíců. Má čip (203096100013751). Měl poraněnou levou přední tlapku. Tetování neměl. Povahově je mazlivý, hodný, společenský. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Váha cca 20 Kg. Asi přeskočil plot. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyznal. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí! V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý až na tu packu, trochu šilhal. Jízdu autem nemá rád. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma si hraje na gaučáka. Aktuální zimu zvládne. Prosím zavolejte 775219005.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Grifin choleric

Přihlášení: