Gréta

Datum ztráty 20.07.2021
Místo ztráty Svatá Kateřina, Olešná, Lesní cesta Skalečník
Telefon 602462585
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Gréta
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Bullterier
Věk 12 let
Barva Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Gréta je 12 let stará bulterierka. Má na sobě černý obojek a je čipovaná. Je kastrovaná a váží 23 kg. Bílá, černý flek na levém oku. Je nahluchlá. Má ráda lidi, zvířata, není absolutně nebezpečná, je velmi kontaktní. Stářím obtížněji chodí. Je možno, že bude ležet někde v trávě a neslyší naše volání či spíše jej slyší díky špatnému sluchu ze špatných stran a nedokáže se zorientovat, odkud voláme. Zaběhla se v lese při hře s ostatními psy. Prosím, pokud ji někdo najde, nebojte se jí, je opravdu hodná, a vezměte ji s sebou a kontaktujte mě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gréta

Přihlášení: