Gremlin

Datum ztráty 03.08.2017
Místo ztráty Bělečko, 41
Telefon 606667069
Odměna ANO
Jméno Gremlin
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 3 měsíce
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gremlin je 3 měsíce staré kotě. Nemá obojek ani čip, váží max 1 kg. Ztratil se ve čtvrtek 3.8. v obci Bělečko (Býšť - Pardubický kraj). Možná bylo odcizeno kvůli nezvyklému zbarvení, je možné že se potulovalo na cestě před zahradou s dospělou kočkou a kocourem. Pokud by ho nějaký aktivní cyklista odvezl do útulku po okolí, budeme rádi za informaci, kde se nachází. Bílý kocourek, stáří 3 měsíce, zezadu zrzavá ouška a bílozrzavý proužkovaný ocásek. Děkujeme za případnou informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gremlin

Přihlášení: