Grant

Datum ztráty 10.03.2014
Místo ztráty Dětmarovice, č.p.855
Telefon +420732972214
Jméno Grant
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 2 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Grant je čistokrevný, papírový pejsek, který je velmi hodný, má rád zvířata všeobecně (žije mezi psi a kočkou) a miluje děti. Poznávacím znamením je, že nemá sestouplé jedno varle. Podle lidí, kteří ho viděli, je nyní vystrašený a nelze ho chytit (ani odchytová služba jej nemohla chytit). V případě, že ho uvidíte, neodchytávejte, ale kontaktujte nás. Již několikrát takto utekl, ale nyní je to poprvé, co byl tak dlouho pryč. Utekl bez obojku, je čipovaný. Číslo čipu je 967000009097939. Naposledy byl viděn na 5. etapě v Orlové a také v Doubravě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Grant

Přihlášení: