Goliáš

Datum ztráty 30.08.2014
Místo ztráty Spešov / Ráječko, Spešov
Telefon 775085334
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Goliáš
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva modrohnědě žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Stále pohřešujeme psa Goliáše, který se ztratil v sobotu 30.8. u Spešova, okr. Blansko. Pes je plemeno Bandog, slyšící na jméno Goliáš, měl kovový náhubek a na krku řetěz. JE ČIPOVANÝ 941000002260285 !! Váží 44 kg. Na hlavě má stopy po kousancích, když se porval se psem. Tetovaný, ani kastrovaný není. Když byl se svým pánem, byl agresivní, například na opilce. Ale když je sám, je spíše bojácný. Není zlý, pokud na něj někdo nejde se zlým úmyslem, to se bránit umí. Ostatních psů si nevšímá, ale pokud ho napadnou, popere se. Dosud jsme zjistili, že byl v neděli 31.8. odchycen místním obyvatelem, který ho údajně v pondělí 1.9. odvezl domnělému majiteli do blízké obce, Ráječka, a tam prý opět utekl. Pravdivost tohoto tvrzení se nám nepodařilo potvrdit ani vyvrátit. Goliáš má rád vodu, je to plavec !! Je to fyzicky aktivní, velice mohutný silný pes.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Goliáš

Přihlášení: