Goldie

Datum ztráty 12.05.2015
Místo ztráty Vyškov, Vyškov
Telefon 733704619
Odměna ANO
Jméno Goldie
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Zlatý retriever
Věk 10 let
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Goldie je 10 let stará fenka Zlatého retrievera. Na své jméno slyší. Váží cca 30kg. Nemá obojek ani čip, ale je tetovaná (nejspíš levé ucho - 9884). Má zlatou srst momentálně velmi dlouhou (hlavně v zadní části těla), zespodu na břiše je světlejší. Je vycvičená, velmi hodná a přátelská. Ztratila v noci 12.-13.5, když se podhrabala pod plotem zahrady. Dříve již několikrát utekla, ale vždy se po pár hodinách našla. Okolí místa ztráty dobře zná. Vodu má ráda, na cestování autem moc zvyklá není. Je zvyklá na pobyt venku. I ve svém věku je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Goldie

Přihlášení: