Gleška

Datum ztráty 26.08.2014
Místo ztráty Kašperské Hory, Dolní Dvorce 16
Telefon 606425219
Odměna ANO
Jméno Gleška
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Kříženec
Věk 7
Barva hnědobílý strakatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gleška je 7 roků starý pejsek, kříženec hnědo-bílo strakatý. Je milý, ale plachý až bázlivý. Družný s ostatními psíky. Zmizel nám od domu 26.8. Po okolí jsme najezdili přes 300km a nikdo ho nezahlédl... Možná ukraden nebo někam odvezen nějakým zlým člověkem. Může být kdekoliv... =( Váží 9-10 kg. Neměl na sobě žádný obojek, není kastrovaný, ani tetovaný. Je čipovaný 203098100356784. Na pravé přední pacce má na bříšku jizvičku. Nikdy dříve neutekl, okolí zná velice dobře. Fyzicky je aktivní, vodu by přebrouzdal. Je zdravý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gleška

Přihlášení: