Gíno

Datum ztráty 03.04.2014
Místo ztráty Rožnov pod Radhoštěm, Sladské 1053
Telefon 774261182
Odměna 500,- Kč
Jméno Gíno
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Pudl
Věk 9
Barva Zlatá, Zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ve čtvrtek 3.4.2014 se nám ztratil v Rožnově pod Radhoštěm (Sladské 1053) středně velký pudl je udržovaný zbarvení je krémové, ostříhán. Na krku má černý obojek se srdíčky. Gíno není agresivní na lidi ani na psy. K lidem by však jen tak nešel. Pouze na pamlsek. Musí se k němu přistupovat opatrně. Může být vystrašený lehce bázlivý. Kolem ostatních psů projde bez povšimnutí. Jedná se o chronického útěkáře. Utekl při vystupování z auta. Čipovaný je. FOTO POUZE ILUSTRAČNÍ! Druhý telefon: 733 336 306

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gíno

Přihlášení: