Gina

Datum ztráty 16.06.2014
Místo ztráty Kadolec, 1
Telefon 602740974
Odměna ANO
Jméno Gina
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 roky
Barva čierno - hnedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Gina je cca 3 roky stará fenečka - plemeno Německý ovčák , černo hnědá srst. Váží cca 20-25 kg. Je čipovaná. Tetování nemá. Je kastrovaná. Je to přátelská hravá fenka, nikdo se ji nemusí bát, nikdy nikomu neublížila. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv, zdravotní stav je dobrý. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Je hodně skákavá. Ostatní pejsky snáší dobře, nechá si vše líbit. Vyžaduje lidskou pozornost. Číslo ČIPU: 900182000477688 (Levá strana krku. Registrováno na Slovensku). OKOLNOSTI ZTRÁTY : Gina je adoptovaná ze Slovenska. Měla ji adoptovanou paní Silvie Sližová v ČR - Kadolec, okres Žďár nad Sázavou. V červnu 2014 údajně dala z osobních důvodů Ginu neznámému pánovi. Na údajného pána nemáme telefon, adresu a bohužel ani jméno. Paní Sližová tvrdí, že byl z Větrného Jeníkova. Ale tam nikdo neví o tom, že by se tam někdy vyskytoval pán s vlčákem. Paní Sližové se nelze bohužel dovolat, má nedostupný telefon a už spoustu lidí se z ní snažilo dostat nějaké bližší info, kde by Gina mohla být. Kdyby měl někdo jakékoli informace, dejte prosím vědět. Jde jen o to, abychom věděli, že je Gina živá a zdravá. Děkujeme. TELEFON (Slovenské číslo) +421948777971 nebo (České číslo) 602740974.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gina

Přihlášení: