Gina

Datum ztráty 25.02.2015
Místo ztráty Suchý u Boskovic, Suchý 187
Telefon 739201853
Jméno Gina
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Beauceron
Věk 2 roky
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Při venčení zmizela v lese. Nemá čip, nemá ani tetování. Žádný obojek na sobě neměla. Na své jméno slyší a reaguje. Povahově je hodně hravá a společenská a hodná. Nikdo se jí určitě nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Sní cokoliv. Váží něco cca přes 20-30 Kg. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá hlavně na pobyt venku. Otužilá docela je, zima jí nebude dělat problém... Telefon 739201853

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gina

Přihlášení: