Gina

Datum ztráty 24.04.2015
Místo ztráty Tomice, Podhrází 66
Telefon +420 604 464 725
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Gina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Německý ovčák
Věk 1,5 roku
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Gina je 1,5 roku stará kříženka ovčáka s rotvajlerem. Na sv jméno slyšela. Vážila 30-35 kg. Měla na sobě kovový stahovací obojek bez známky. Není ani čipovaní. Je kastrovaná. Gina se nám ztratila už 24.4.2015 ze zahrady kvůli ohňostroji nedaleko místa útěku. Má zadeček jako srnka (blond kolečko) a nazrzlé tlapky. Na tvaru hlavy je poznat, že je křížená, má mohutnější tlamu než ovčák. Zřejmě byla zraněná. Dostali jsme zprávu, že jí paní srazila autem, ale Gina se zvedla a bežela po silnici dál. Stalo se to na státní silnici směrem na Benešov před odbočkou na Petrovice. V okolí jsme ji nikde mrtvou nenašli. Proto si myslím, že mohla přežít.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gina

Přihlášení: