Gil

Datum ztráty 20.02.2017
Místo ztráty Brno Královo pole, Myslínova
Telefon 732809020
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Gil
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva Bílo zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gil je 1,5 roku starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží 2-3 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Má návyk chodit na procházky ven. Chodíval často i 4x za den. Někdy jen na pár minut jindy i přes noc. Na Myslínce byl bohužel jen krátce 1 měsíc a pak zmizel. Předtím bydlel na vesnici, kde absolvoval stejné vycházky. Myslínova je klidná ulice za nádražím v Krpolu. Přátelský, ač ve volné přírodě přepnut do režimu lovu, kdy moc nevnímá - dle jeho nálady. (buď uteče, nebo se příjde pomazlit) Bohužel se jednou z procházky nevrátil, tak na něj čekáme a vyhlížíme ho všude různě v ulicích i na webu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gil

Přihlášení: