Gigi

Datum ztráty 02.07.2015
Místo ztráty Hostouň, Lipová 391
Telefon 733249119
Odměna ANO
Jméno Gigi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 10 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se sice v Hostouni ale může se zatoulat i dál. Je sice vykastrovaný, ale jak se hravý tak mohl jít za nějakou kočičkou. Je celý černý a má hodně dlouhý ocásek... Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je přátelský. Ani psů se nebojí. Na jídlo by se nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 5 Kg. Chronický útěkář to není. V okolí místa ztráty se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jezdí. Je zvyklý jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilý je... Telefon 733249119

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gigi

Přihlášení: