Gigi

Datum ztráty 22.06.2019
Místo ztráty Kanice, 1
Telefon 775169672
Odměna ANO
Jméno Gigi
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Československý vlčák
Věk 3,5 roku
Barva vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Gigi je 3,5 roku stará fenka. Na jméno slyší ale chytit se nenechá. Má růžový obojek a zelené ukousnuté vodítko. Je čipovaná a kastrovaná. Ztratila se večer na procházce, kdy se vylekala. Normálně neutíká. Bylo to poměrně daleko od domu, v Kanicích a my bydlíme v Brně Řečkovicích. Je plachá, nenechá se chytit, nikdy nezaútočila. Včera (25.6.) jsme celý den hledali v okolí Kanic a především Řicmanic, kde ji vidělo hodně lidí pohybovat se po louce a po silnici. Už tam ale nebyla, dnes ráno telefonát z Olomoučan, že byla tam. Děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gigi

Přihlášení: