Giacomo

Datum ztráty 14.03.2014
Místo ztráty Praha 10, Štěchovická 15
Telefon 773554464
Odměna ANO
Jméno Giacomo
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Stříbrná/šedivá, Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Giacomo se ztratil 14.3.2014 od nové majitelky. V místě ztráty pobýval zhruba týden. Je sříbrnošedé barvy, váží odhadem 5kg, vysoký zhruba do půl lýtka. K lidem by nešel, je plachý, bojácný, lekací, utíkající typ, dostane se snadno do šoku. Bojí se prudkých pohybů, neměl zrovna krásný život. Při setkání se psem reaguje dobře a chce si hrát. Je kastrovaný cca 2-3 měsíce. Je čipovaný - číslo čipu 941000016094233. Tetovaný není. Obojek na sobě nemá. Náhodně vyběhl ze dveří. V pondělí byl viděn na ulici v Olšinách a utíkal směrem k ulici Černokostelecká.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Giacomo

Přihlášení: