Gerri

Datum ztráty 12.06.2014
Místo ztráty Moravany u Brna, Luční 1
Telefon 723641566
Odměna ANO
Jméno Gerri
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Beagle
Věk 10 let
Barva Černo-hnědo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ve čtvrtek 12.6 se nám ve večerních hodinách v obci Moravany u Brna ztratila 10 letá fenka bígla, slyšící na jméno "Gerri". Vyběhla ze zahrady bez obojku, po krátkém očichání se vždycky sama vrátila. Naposledy byla viděna jak ji dvě ženy se psy nakládají do auta a odvážejí pryč. Nevíme kam fenku odvezly, v útulkách a na internetu hledáme marně. Váží cca. 15 kg. Povahově je mírná, přítulná, důvěřivá. Čipovaná není, ale má tetování. Číslo tetování 3995. Chronický útěkář to není. Kastrovaná není. Okolí z místa ztráty zná. Má ráda pohyb je aktivní. Nemá ráda vodu, nerada plave. Zdravotní stav dobrý. Auto mělo být krátká fábie. Barva ani spz bohužel není známo. Telefonní čísla kam je možno volat: 602790431 / 723641566

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gerri

Přihlášení: