George

Datum ztráty 14.06.2015
Místo ztráty Louňovice, Větrná 376
Telefon 602669390
Odměna 2.000,- Kč
Jméno George
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1 rok
Barva černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
George je 1 rok starý pejsek plemene jorkšírský teriér. Na své jméno slyší. Váží 2-2,5 kg. Má na sobě pouze šedivý obojek proti blechám. Nemá čip ani tetování. Je malý, převážně černé barvy, má dlouho srst. Má pouze jedno varle, druhé mu bylo ze zdravotních důvodů odoperováno. Ztratil se 14.6. ve večerních hodinách - utekl ze zahrady. Nikdy dříve neutekl, okolí trochu zná, žil tam jen cca 3 měsíce. Je moc milý, hodný, trochu bázlivý a uštěkaný. Není agresivní, na pamlsek se nechá nalákat. Na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma i venku, je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se George

Přihlášení: