George

Datum ztráty 27.04.2021
Místo ztráty Rybitví, Veverkova 40
Telefon 737253464
Odměna ANO
Jméno George
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva světle zrzavo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
George je 1 rok starý kocour. Má obojek s adresou a kontaktem na majitele, čip nemá, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Je přátelské povahy, slyšící na jméno George. Je zvyklý i na psy. Nejčastěji se pohybuje v okolí ulic Veverkova a Havlíčkova (Rybitví). Prosíme dívejte se kolem sebe, mohl se třeba někomu vplížit do sklepa nebo do dílny otevřeným oknem a pak tam zůstat zavřený, je velmi kontaktní. V případě jakékoliv informace nás prosím kontaktujte na výše uvedeném čísle. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se George

Přihlášení: