Genží

Datum ztráty 14.12.2014
Místo ztráty Horní Slavkov, Ležnička E92
Telefon 721600408
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Genží
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3 Roky
Barva Hnědá, stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kolem 23 hodny dne 14.12. se ztratil ze zahrady rodinného domu spolu s naší fenkou křížence Labradora a NO, povahy spíše klidné, zvyklí na společnost jiných psů i koček. Povahově je hodný, klidný. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se nechal nalákat. Váží cca 3 Kg. Poznávací znamení = Má mlíčný zub - špičák na pravé, horní straně. Žádný obojek na sobě nemá. Tetování nemá. Ale má čip. Číslo čipu: 939000010449235 je na levé straně krku. Takto se nikdy neztratil. Kastrovaný není. V okolí místě ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, ale nemá rád vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu moc rád nemá. Je zvyklý hlavně na pobyt doma... Telefon 721600408

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Genží

Přihlášení: