Genie

Datum ztráty 13.05.2015
Místo ztráty Praha 4 - Michle, Ohradní 1336/7
Telefon 721805368
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Genie
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Genie je 1 rok starý kocourek. Je mourovatý, pod krkem má výraznější pruh, který vypadá jako náhrdelník. Váží 3-4 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Ztratil se v noci 12.-13.5, když utekl balkonem v přízemí. Kocourek je velmi plachý, nejspíš bude před lidmi i psy utíkat nebo se schovávat. V noci se mohl dostat i daleko a teď ve dne už je všude hluk :( Je zvyklý na pobyt doma i venku, nicméně v místě ztráty bydlel chvíli, takže okolí vůbec nezná. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Genie

Přihlášení: