Gazz

Datum ztráty 18.03.2021
Místo ztráty Jilemnice, Roudnice 40
Telefon 736103910
Odměna ANO
Jméno Gazz
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk 3 roky
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gazz je 3 letý křížený kocourek- připomínající Sibiřskou kočku. Slyší také na maličký, Čičiku a Pane Božský. Má zrzavou chundelatou srst s bílou náprsenkou a bílou špičkou na ocase.- váží cca 5kg. Je velmi plachý a nedůvěřivý k cizím lidem. S kočkami nevychází, ale psi mu nevadí. Ztratil se, protože jsme změnili prostředí a bohužel jsem mu zbytečně brzy dovolila prozkoumat okolí, které nezná. Za každou zprávu o Panu Božském Vám budu věčná. Jeho cena se nedá vyčíslit v penězích.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gazz

Přihlášení: