GATOS

Datum ztráty 10.10.2014
Místo ztráty Bílý Újezd u Dobrušky, Bílý Újezd 88
Telefon 739924772
Odměna 1.000,- Kč
Jméno GATOS
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Mouratá šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gatos je 2 roky starý kocourek, srst mouratá šedá. Váží cca 5 kg - normální postava. Je to hezký a chytrý kocourek. Ztratil se nám 10.10.14, ráno přišel domů, najedl se, odešel a už se nevrátil. Nikdy se moc netoulá. Je hodně přítulný, takový hodný trouba co ke každému jde a všude vleze, obzvlášť do otevřených aut a krabic. Je kastrovaný!!!!!!! Čipovaný, ani tetovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Zná blízké okolí. Když je doma, tak spíše pořád spí, ale ven chodil pravidelně. Vody se bojí. Ostatní kočky snáší dobře, není agresivní. Druhý kontakt: 739 924 772 Děkujeme za jakoukoliv pomoc

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se GATOS

Přihlášení: