Gasík

Datum ztráty 28.08.2015
Místo ztráty Ždírec nad Doubravou, Chotěbořská
Telefon 728427919
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Gasík
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 8 let
Barva černohnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Gasík je 8 let starý Jorkšírský teriér. Na své jméno slyší. Je černohnědý, malinký, váží cca 1,5 kg. Nemá žádný obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný, má sestouplé pouze 1 varle. Jedno ucho mu stojí a druhé má spadlé. Gasík se ztratil v pátek 28.8. odpoledne. Byl spatřen na okraji města na Chotěbořské ulici. Podle svědků pejska naložila posádka bílé/stříbrné octavie. Pejsek je drobný, ostříhaný a vypadá jako štěně. K cizím lidem je celkem bojácný a nedůvěřivý. Ostatní zvířata moc rád nemá. Je zvyklý na pobyt doma a je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gasík

Přihlášení: