Garfild

Datum ztráty 25.04.2015
Místo ztráty Praha 9, Kněžická 110
Telefon 603791410
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Garfild
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 11 let
Barva šedostříbrný/ mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se v noci z pátka na sobotu, normálně chodí ven ale jinak je to domácí gaučák. Zima mu moc nevadí. K cizímu člověku nejde a bojí se do neznámých prostor. Povahově je opatrný, ale hodný. Na jméno slyší a reaguje. Je opravdu velký, má skorem 6 kg. kulatou hlavu, žluté oči, mourovatý ocas jako míval a bílou bradu. Je vykastrovaný, ale pod ocáskem má vše. Na krku měl šedý obojek proti blechám. Čip, ani tetování nemá. Nevrátil se z pravidelné procházky. Chronický útěkář to není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. V jídle je spíše vybíravý. Může pajdat na jednu přední tlapku, jinak zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 603791410

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Garfild

Přihlášení: