Garfield

Datum ztráty 23.09.2018
Místo ztráty Zlín-Malenovice, Lidická
Telefon 603232299
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Garfield
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Britská kočka 
Věk 9 let
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Garfield je 9 let starý britský kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je zvyklý hlavně doma, ven sice chodil, ale jen na zahradu a dlouho se tam nezdržoval. Asi měsíc máme doma štěně, které na něj pořád doráží. Ztratil se 23.9. když jsme byli na dovolené a hlídal ho strýc. Kocour chtěl jít ven, tak ho pustil. Ten si sedl na zahradě na vyvýšené místo z betonu, bylo tak kolem 15.00 hod. Venku byl i pes, který na něho dorážel, ale nic zvláštního. V 17.00 si strýc vzpomněl, že je kocour venku, ale už ho nenašel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Garfield

Přihlášení: