Garfield

Datum ztráty 23.04.2014
Místo ztráty Poruba , Hlavní Třída 684/106
Telefon 605210978
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Garfield
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 let
Barva Oranžová, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jmenuji se Garfield, a chodím občas ven na pochůzky, čekám před hlavním vchodem nebo u zadního vchodu do dvora, než mě sousedi pustí do baráku, nebo má panička.. Okolní lidé o mě ví, že chodím ven, a že se pravidelně vracím domů... Je možné, že mě někdo cizí vzal, poněvadž si myslel že jsem potulný... Jsem moc hodný, mám rád lidi, klidně bych se i k někomu připojil. Obojek na sobě žádný nemám. Čipovaný ani tetovaný nejsem. Na své jméno slyším. Nikdy v minulosti jsem se neztratil. Kastrovaný jsem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Garfield

Přihlášení: