Garfield

Datum ztráty 24.07.2015
Místo ztráty Kopřivnice, Pod Moráví 1315
Telefon 735040974
Odměna ANO
Jméno Garfield
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Americká krátkosrstá kočka 
Věk 3 roky
Barva Rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
3 letý rezavý kocourek slyšící na jméno Garfield.. Má menší bílý flíček pod krkem.. Kdyby ho kdokoliv zahlédl dejte prosím vědět!!! Nemá ani čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaný je. Povahově je hodný, hravý. Na jídlo by se nechal nalákat a zachránit. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 6 Kg. Utekl z okna. Chronický útěkář to vůbec není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná! V pohybu je línější povahy. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Zimu nemá rád! Telefon 735040974

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Garfield

Přihlášení: