Gábina

Datum ztráty 28.04.2015
Místo ztráty České Budějovice, V.Volfa 37
Telefon 792221298
Jméno Gábina
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 Roky
Barva Černo-Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Od dnešního rána nám v paneláku mění topení a nechaly se otevřený dveře. Je dost plachá. Povahově je opatrná, ale hodná. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Slyší a reaguje na jméno Gábi. Utekla z domu. Váží cca 3-4 Kg. Čip, ani tetování bohužel nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Je zvyklá pouze na pobyt v bytě. Má raději teplo. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Není zvyklá jezdit v autě. Telefon 792221298

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Gábina

Přihlášení: