Frydo

Datum ztráty 21.11.2014
Místo ztráty Bílé Vchynice, Bílé Vchynice
Telefon 775955406
Odměna ANO
Jméno Frydo
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Velký münsterlandský ohař
Věk 6 Let
Barva černo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Frydo je lovecký pes, utekl za stopou a už se nevrátil. Ovládá základní povely, jako aport,down,na pískání. Na krku má stahovací obojek, na kterém je uvedeno tel. číslo na známce ve tvaru kosti. Den po jeho útěku (v sobotu ráno 22.11.2014) byl viděn u obce Lučice (kousek od Chlumce nad Cidlinou), u dálnice D11 (v blízkosti firmy BEST). Volali na něj, ale utekl. Od té doby ho nikdo neviděl. Nemá čip. Váží cca 35 Kg. Má tetování. Číslo tetování: 1429. Povahově je přátelský, hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal odchytit. Nikdy se takto neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí a vodu má rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt doma... Telefon 775955406

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Frydo

Přihlášení: