Frája, Frájínek

Datum ztráty 15.02.2015
Místo ztráty Dobruška, les Chlum mezi Mělčany a Opočnem
Telefon 604764674
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Frája, Frájínek
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Čivava
Věk cca 3 roky
Barva Světle rezatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fry je 3 roky starý pejsek, plemeno čivava. Je světle hnědý (rezatý). Váží cca 2-3 kg. V podpaží a na bříšku má málo chlupů a má bílou náprsenku. Uprostřed čumáčku má světlý flíček. Má také málo zoubků. Občas kulhá na jednu nožku, ale to spíš je hraje, protože se mu nechce chodit. Neměl na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Pes se ztratil dne 15.2.15 cca v 16:00. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty vůbec nezná. Určitě by se nechal nalákat na pamlsek. Nemá rád děti !!! Ostatní pejsky snáší dobře, je uštěkaný. Je to plavec, velice miluje vodu!! V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Za stopu vedoucí k nalezení odměna 3000,- Okolnost ztráty : V Mělčanech je u Zlatého potoka tábořiště. Odtud jsme stoupali prudce vzhůru směr Trnov. Až na samém vrcholu je velmi dlouhá, zcela přímá cesta. Vede kolem památného dubu (tam jsme s Eny a Frájou odpočívali), pokračuje kolem velké vodárny (tam ještě Frája značkoval). Pak cesta prudce klesá k rozcestí mezi Dobruškou a Opočnem. Někde v tom klesání jsem zjistil, že Frája zmizel. Naposled byl mezi vodárnou a tím svahem dolů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Frája, Frájínek

Přihlášení: