Frodo

Datum ztráty 25.02.2019
Místo ztráty Kolínec, Malonice
Telefon +420 606 367 969
Odměna ANO
Jméno Frodo
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Entlebuchský salašnický pes
Věk 10 měsíců
Barva trikolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Frodo je 10 měsíců starý entlebuchský salašnický pes. Na krku měl širší zelený textilní obojek, je čipovaný. Váží asi 20 kg a není kastrovaný. Na hřbetu se mu srst mírně vlní. Srst je zde o něco hrubší. Nad čenichem má růžovou lysinku s černou pigmentací. Bílý proužek mezi očima je tenký. Je velmi hravý, s radostí skáče na své blízké, k cizím může být nedůvěřivý. Bázlivost projevuje štěkotem. Frodo utekl z domova za doprovodu našeho druhého pejska. Pravděpodobně ho zlákaly srny na louce za domem. Převažují u něj vlohy pasteveckého plemene. Mohl by být stále v doprovodu zrzavé jezevčice Verči.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Frodo

Přihlášení: