Frigo

Datum ztráty 13.09.2020
Místo ztráty Javorná, Čachrov, Běšiny, 1
Telefon 723441402
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Frigo
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Hnědá, zíhaný
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Frigo je 2 roky starý pes. Na jméno slyší. Má žlutý obojek s modrou známkou a jménem a tel.číslem. Je čipovaný. Není kastrovaný. Dne 13.9.20 v cca 8h ráno utekl v lese u obce Javorná směrem Železná Ruda. Naposledy spatřen svědkem 13.9.20 okolo 16:30 h u obce Čachrov, kdy měl zřejmě utíkat směrem na obec Běšiny. Může se pohybovat v lesích okolo. Pes nekouše, jen výstražně štěká na cizí lidi. Je bázlivý. K cizímu nepůjde. V případě spatření hned volat 723441402. Bude vystrašený. Neni zvyklý být sám. Je to jeho první útěk.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Frigo

Přihlášení: