Frida

Datum ztráty 07.04.2016
Místo ztráty Mukařov, Dubová 17
Telefon 728142288
Jméno Frida
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Jezevčík
Věk skoro 13 let
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Frida je stará přátelská fena. Na své jméno slyší. Má na sobě černý kožený obojek a několika známkami, není čipovaná, ale má tetování. Je kastrovaná. Váží cca 8-9 kg. Může být zraněná, ztratila v blízkosti domova v lese, hůře vidí, slyší celkem dobře. JE DLOUHOSRSTÁ, na fotce je ostříhaná. Ztratila se při procházce kousek od rozcestí Babice, kde se zelená kříží s červenou v blízkosti hlavní Mlejnské silnice mezi Mukařovem a Babicemi. V lese je obvykle denně, okolí zná... Děkuji za jakoukoli zprávu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Frida

Přihlášení: