Fredy

Datum ztráty 12.07.2015
Místo ztráty Velká Bučina, Velká Bučina 607
Telefon 721806841
Odměna ANO
Jméno Fredy
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kočka domácí 
Věk V srpnu 3 roky
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kastrovaný kocourek má k dispozici zahradu, nevrátil se ale z procházky. Na všech čtyřech packách má bílé ponožky, u obou očí se mu táhnou černé linie, od vnitřního a vnějšího koutku, které se pod ouškem spojí. Špička ocásku je černá. Je plachý, nenechá se pohladit od cizích. Na své jméno dokonale neslyší. Váží cca do 4 Kg. Kastrovaný je. Chronický útěkář to není. Je aktivní, má rád pohyb. Nemá žádný obojek. Nemá čip, ani nemá tetování. V blízkém okolí místa ztráty by se teoreticky vyznat měl. Vody se bojí! V jídle vybíravý není. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem se nelíbí! Je zvyklý převážně na pobyt doma, má to rád i venku, ale je to spíše gaučák. Zima mu nevadí ... Telefon 721806841

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fredy

Přihlášení: