Fred

Datum ztráty 19.09.2014
Místo ztráty Olomouc, Ječmínkova 5
Telefon 606726417
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fred
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Britská kočka 
Věk 4 roky
Barva Šedomodrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fred je 4 roky starý kocourek, vzhledem připomíná Britskou kočku. Je šedomodrý, váží 6 kg - mohutný. Poznávacím znamením je bílá náprsenka a bílý flíček na zadní pravé tlapce. Náš kocourek se ztratil v okolí ulic Ječmínkova v pátek 19.9.2014 ve večerních hodinách. Je kastrovaný!! Čipovaný, ani tetovaný není. Obojek na sobě žádný nemá. Cizích lidí se bojí, jen tak se nalákat nenechá. Ostatní kočky snáší dobře. Byl zvyklý být venku, ale v pátek se domů nevrátil. Okolí zná. Fyzicky je aktivní, má rád vodu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fred

Přihlášení: