Fox

Datum ztráty 21.09.2014
Místo ztráty Brná nad Labem, Karla Máje 197
Telefon 737022916
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Fox
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 11 let
Barva světle zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fox je 11 let starý pejsek, kříženec světle rezavé barvy, má delší chlupy a bílou náprsenku. Váží kolem 10 kg, střední velikost. Ztratil se 21.9. v Brné nad Labem. Lekl se bouřky a utekl. Je čipovaný č.203098100273244 . Je kastrovaný. Na sobě měl kožený obojek se známkou, na které bylo tel.číslo. Tetovaný není. Foxík je přátelský, na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Ostatní pejsky snáší dobře. Fyzicky je na svůj věk velice aktivní. Vodu nemusí. Umí jezdit autem, okolí ztráty zná. Občas párkrát již utekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fox

Přihlášení: