Fousíček

Datum ztráty 01.10.2015
Místo ztráty České Budějovice, u V. Volfa
Telefon 775218558
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fousíček
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Pták
Věk 2 roky
Barva zelená
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Malá zelená andulka. Na své jméno neslyší, nejspíš se nenechá ani chytit. Kroužek nemá. Otevřela dvířka u klece při přenosu v noci 1.10.2015 u přechodu pro chodce vedle hřiště u sociálky na sídlišti Máj v Českých Budějovicích. Zaletěla do stromu vedle sociálky a při pokusu jí polapit odlítla směrem k hřišti. Pak už jsme ji neviděly. Později jsme se dozvěděli od sousedky, že nějaká andulka snad lítala krátce na to u nás v paneláku na chodbě ale když jsme se to dozvěděli, tak už tam nebyla. Neviděla jí a tak nevíme zda to byla ona ale mohla se tam dostat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fousíček

Přihlášení: