Forest

Datum ztráty 21.03.2016
Místo ztráty Zdice, 253
Telefon 725971572
Jméno Forest
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva bílá s tmavými fleky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dnes 21. března v 5.00h ráno byl před naším domem vyhozen obdarovanou slečnou Kristýnou Němečkovou, žijící v Mýtě, pes. Jedná se cca o čtyřletého křížence kolie, kterého jsme v minulém roce jako nalezence nabízeli k darování. Slečna Němečková nezvládla výchovu a po cca šesti měsících se zvířete tímto nelidským způsobem rozhodla zbavit. Dezorientovaný pes slyšící na jméno Forest zmateně obíhal okolo železniční trati a i přes velkou snahu se jeho odchycení nepodařilo. Informována i policie ČR. Nemá obojek, čip ani tetování. Kastrovaný není.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Forest

Přihlášení: