Florianna

Datum ztráty 10.04.2014
Místo ztráty Třebestovice, Tovární 78
Telefon +420775107456
Odměna ANO
Jméno Florianna
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 11 měsíců
Barva Bílá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 10.04.2014. Slyší na jméno Florianna. Plemeno Kavalír King Charles španěl. Je to fenka. Barva bílo-hnědá. Stará 11 měsíců. Floriannka během výstavby nového plotu vyběhla spolu s dalšími dvěma fenkami ze zahrady. Běžely na místo našich procházek. Dvě jsem přivedla domů, Florianna spolehlivě reaguje na zavolání, tentokrát ale ne. Je velice důvěřivá a přátelská i k cizím lidem. Fena je čipovaná 900032001105416. Obojek na sobě má. Tetovaní nemá. Nikdy předtím neutekla. Už nehárá (již 10 dní). Je čistokrevná a s papíry.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Florianna

Přihlášení: