Flop

Datum ztráty 17.08.2014
Místo ztráty Sloup v Čechách,
Telefon 774135770
Jméno Flop
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva zrzavý s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je milý a kamarádský. Ztratil se při odjezdu domů jeho paničky, která ho musela odvézt na hlídání k babičce. Dostal se nepozorovaně ven z domu a zřejmě hledal stopu paničky k autobusu. Je rezavý, jak lyška a má bílé zadní nohy, špičatá ouška. Ocas vždy nahoru. Povahově je opatrný, ale na pamlsek by se učitě odchytit nechal. Má na sobě nylonový, masivní, kroucený, pestrobarevný, bez známky. Čip, ani tetování nemá. Nikdy neutekl. Kastrovaný není. Okolí nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Prosím Vás, moje vnučka je mentálně postižené děvče a ztrátu Flopíka těžce nese. Děkuji za pomoc. Telefon 774135770

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flop

Přihlášení: