Flip

Datum ztráty 13.10.2014
Místo ztráty Statenice-Černý Vůl,, Úvozová 399
Telefon 608293658
Odměna ANO
Jméno Flip
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 8
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Flip je hladkosrstý kříženec (asi německého pinče) hnědé barvy. Je mu 8 let a občas kulhá na jednu zadní nohu. Je menší velikosti (8kg). Utekl ze zahrady 13.10. ráno, pravděpodobně za fenkou. Stalo se to v místě - Statenice-Černý Vůl, ulice Úvozová 399, Praha západ. Na sobě měl béžový obojek proti blechám a klíšťatům. Je čipovaný, ale číslo není k dispozici. Tetovaný, ani kastrovaný není. Není to chronický útěkář, okolí ztráty zná. K lidem je přátelský, na pamlsek by se nalákat nechal. Ostatní psy snáší dobře. Vodu nesnáší !! Je velice hyperaktivní ! Umí jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flip

Přihlášení: