Flin

Datum ztráty 10.08.2015
Místo ztráty Praha 3, U památníku
Telefon 720682448
Odměna ANO
Jméno Flin
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Border kolie
Věk 15 měsíců
Barva černo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Flin je 15 měsíců starý pes plemene Border kolie. Na své jmén slyší. Je černý s bílými znaky (maska v obličeji, límec, tlapky a špička ocasu). Váží cca 18-19 kg.á na sobě červený kožený obojek s bílými křížky. Je čipovaný (900008800778452). Není kastrovaný. Zvláštním znamením je vystouplý drápek na pravé zadní noze a lysinka po obvazu. V okolí se vyzná jen málo. Vodu má rád, je to dobrý plavec. Na jízdu autem je také zvyklý. Flin je velmi přátelský a hravý. Ztratil jsem ho 10.8.2015 kolem 23.hodiny večer. Rozhodně to není utěkář, a tak se domnívám, že ho někdo cíleně odcizil. Je zvyklý na pobyt doma, je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flin

Přihlášení: