Flíček/Vlezlík

Datum ztráty 27.12.2017
Místo ztráty Praha 9 - Běchovice 2, Na Korunce 313
Telefon 607149490
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Flíček/Vlezlík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk cca 1 rok
Barva Mourato-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Flíček je asi 1 rok starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 3 kg. Je zvyklý na pohyb venku, ale každý den přichází několikrát domů nebo k sousedům naproti. Leckdy doma prospí i několik hodin. Naposledy jsem ho viděla večer 27.12.2017. Sousedi ho bohužel taky od té doby neviděli. Je "sdílený", proto má dvě jména, na která stejně většinou neslyší, ale jen na čičíííí a zvuk otevírání konzervy. Aut se bojí, k cizím lidem a psům je obezřetný. Prosím, pomozte mi tohoto mazlíka najít, sousedův syn je moc smutný a mně tento kočičí kamarád moc chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flíček/Vlezlík

Přihlášení: