Flek

Datum ztráty 01.09.2014
Místo ztráty Mšené Žehrovice, nevím
Telefon 737963941
Jméno Flek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černobílý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
S těžkým srdcem jsem našla před rokem domov našemu Flekovi. Když jsem se po nějaké době ozvala majitelce (byli jsme domluvené, že se za Flekem budu moc jezdit podívat) mi bylo sděleno, že Flek má jiný domov, ale že netuší, kde... Prosím kdybyste poznali pejska byl dán k paní na zahradu v Mšených Žehrovicích, dejte mi vědět. Pokud je milovaný nebudu po majiteli chtít nic jiného než vědět, že se Flek má dobře. Pokud je kdekoli jinde (útulek) vzala bych si ho zpět. Moc děkuji všem. !!!!STOPA!!!! Mam stopu. Pokud pani nelze Flek je nekde na zahrade v okoli Noveho Straseci, okres Rakovník nebo primo tam..u nejake pani. Prosim vpiste do inzeratu. Moc dekuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flek

Přihlášení: