Flaco

Datum ztráty 30.08.2015
Místo ztráty Praha 3 - Žižkov, Seifertova
Telefon 778003550
Jméno Flaco
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá a černá maska
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dneska v noci mezi 11-12 se zaběhl v Riegrových sadech náš pes Flaco. Nevim jestli ucitíl harající fenu nebo svého bývalého páníčka, každopádně se už k nám nevrátil. Je to kříženec ohaře střední velikosti a má zhruba 20 kg. Kdokoliv by měl o něm jakoukoli zprávu, budeme moc vděční, když nám zavoláte. Děkuji. Kastrovaný není. Tetování nemá, ale pozor! MÁ ČIP !!! Číslo čipu : 941000017642000. V době měl na sobě pestrobarevný, látkový obojek, bez známky. Email: ananas.bannanas@gmail.com Telefon: 778003550

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Flaco

Přihlášení: