Fina

Datum ztráty 06.04.2017
Místo ztráty Ostrava-Bartovice, Šenovská 372
Telefon 739666397
Jméno Fina
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fina je 2 roky stará fenka. Na své jméno slyší. Má na sobě černý obojek a je i čipovaná. Váží cca 10 kg. Fina je mazel a ráda utíká, takže přes noc a když nikdo není doma je na řetězu s karabinou u boudy. Je zvyklá být celoročně venku. Včera ráno jsme ale v boudě našli jen řetěz a pes nikde. Nevím jestli je možné aby si ho sama sundala, spíš si myslím, že jí někdo pomohl. Měli jsme dříve problém s nějakými aktivisty, kterým se nelíbilo, že je přivázaná u boudy a hodně nás na internetu pomlouvali. Je možné, že ji někdo prostě ukradl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fina

Přihlášení: