Fína

Datum ztráty 17.05.2017
Místo ztráty Chlumec nad Cidlinou, Lišičky 60
Telefon 739097849
Odměna ANO
Jméno Fína
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 7 let
Barva černá s bílou mramor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fína je 7 let stará norská lesní kočka. Nemá obojek, ale je čipovaná (941000012047621). Je kastrovaná a váží asi 5 kg. Ztratila se okolo 17.5. z adresy Lišičky 60. Je částečně venkovní a proto mohla odejít sama, vždy se nejpozději do 3 dnů vrátí domů na mazlení a jídlo. Kočička má bílý nos, náprsenku, přední tlapičky a zadní "ponožky". Je možné, že někomu vlezla do auta a ten ji někam odvezl. Nyní má letní srst, takže trochu kratší ale hustou a jemnou. Prosím o jakékoliv informace případně navrácení, pokud ji někdo máte doma, chybí nám. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fína

Přihlášení: