Filip

Datum ztráty 28.10.2017
Místo ztráty Dobříš, Daleké Dušníky
Telefon 607850050
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Filip
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Čivava
Věk 4 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Filip je 4 roky starý pes. Váží asi 2,2 kg, je dlouhosrstý rezavé barvy, se světlou náprsenkou. Na jméno slyší, je nedůvěřivý k cizím lidem, ale po navyknutí mazlivý. Je možné, že ho má už někdo doma, venku nejsem si jistá, že by se dlouho zdržel, spíš by vyhledával kontakt. Pejsek je momentálně bez obojku , čip nemá, pohybovat se venku je zvyklý, ale ve známém prostředí. Na procházkách v lese nebojácný a samostatný. Kastrovaný není, tetování nemá. Na cizí byl ostražitý, štěkal a nenechal se hladit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Filip

Přihlášení: